Kauq dhe shtrrat per fjetje

Shitet nga: xxxxx 22 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes shtrratin me dimensione 1.80 me 1.90 ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim