Kauq

Shitet nga: Mendim 16 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes kauqin ne gjendje te rregullt, i ruajtur dhe ngjyre kafe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim