Kauqa - Shtrata - Mojca 3,2,1 dhe Dollap

Shitet nga: Lorik 16 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauqa - Shtrata - Mojca 3,2,1. dhe Dollap.Jane edhe per gjume hapen TE TRIA jane edhe per sallon.
Nr.konaktues: 044-234-132 dhe 044-723-598 mund te therritni edhe ne Viber.
Faleminderit per mirkuptim.
Cmimi 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim