Kauqa

Shitet nga: Anita 22 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
2 kauqa ne gjendje shum te mire te ruajtur dhe te paster ngjyr te kafte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim