Kauqa dhe shtreter njekohesisht

Shitet nga: Ademi 30 Gsh 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten kauqat ne gjendje te mire te cilat mund te shfrytezohen edhe per fjetje.
Mund te perdoren edhe si kend poashtu edhe ndaras.
Poashtu kan edhe arken qe mund te shfrytezohet.Jan blere ne Lesna dhe jan jashtezakonisht praktik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim