Kauqa te njejt shiten Urgjentt

Shitet nga: Agim 24 Gsh 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Janë dy kauqa të njejt shum pak të perdorur dhe janë të punuar nga druri. Mund te perdoren per ulje dhe per fjetje jane ne gjendje te rregullt...

Shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim