Kauqa

Shitet nga: Jeta 06 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy krevate qe mund te shfrytezohen per qendrim ditore ose edhe per fjetje. Jane ne gjendje te mire dhe gjithashtu te ruajtura shume. Materiali FIBER, per mirembatje jane shume te lehta( me patenta) te cilat mund te lahen shume lehte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim