Komod dhe kauqa

Shitet nga: rrustemi 20 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shiten mobiljet me qmim shum te volitshum kreveta edhe komod
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim