Krevatë dhe mobilje për dhomë fjetje

Shitet nga: Fatime 12 Shk 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes mobiljet shume te ruajtura, 2 tresha per fjetje te blera ne simpo shih ne foto, gjindemi te shkolla e meseme e ekonomise, te zyret e reja te zjarrfiksve rruges per restoran garden mund te kontaktoni ne nr e tel 038 603291 dhe 044 4410 90.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim