Krevat 2 katesh dhe Dollap

Shitet nga: Freskim 17 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevatin 2 katesh me mundsi te fjetjes per 3 persona, Dollapi eshte prodhim i Lesnes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim