Krevat dhe mobilje të dhomës së fjetjes

Shitet nga: aladin 03 Pri 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevati i fjetjes, ormani i teshave, dy dollapa me fioka anash krevatit, dhe pasqyra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim