Krevat dhe orman

Shitet nga: Muhamer 02 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
dy shtreter dhe nje orman ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim