Krevat per 1 person

Shitet nga: oooooo 21 Maj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevati per dhom fjetje per 1 person
Ne gjendje te rregullt
Dhe i pershtatshem per fjetje
Montohet leht
NR 049180193 mund te na shkruani edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim