Krevat per femije

Shitet nga: dini 26 Maj 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevatin per femije ne gjendje shume te mire, posedon 4 fioka dhe eshte levizes(beshik).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim