Krevat per fjetje 30copa

Shitet nga: habib 19 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevat per fjetje kam 30 cop dhe i kam pas per qiragjinje bej edhe ndamje
sa tju nevojiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim