Krevate

Shitet nga: dardani 12 Gsh 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
2 krevate per dhoma gjumi, te pershtatshem per student, jane te fort dhe ne gjendje te rregullt / per gjdo info na kontaktoni ne nr te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim