Krevati per fjetje bashk me nje komod

Shitet nga: Naseri 24 Tet 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet njeri krevat per fjetje bashk vjen me nje komod i ka dy fijoka . Krevati cmontohet leht dhe i pershtashem per transport. Gjersija 1.20 cm gjatesija 1.90,cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim