Krevet

Shitet nga: blerimi 14 Pri 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes kauqi me tavolin dhe tv,me nje qmim shum te lir,kauqi eshte i perdorur vetem 2 muaj dhe eshte bler 155 euro,kurse e shes per 100 euro, tavolina eshte bler 80 euro e shes per vetem 30 euro,tv e kam ble pak ma moti por punon shum mir vetem dikitron nuk ka ne treg kish me ble 3 euro,por un nuk e kam ble sepse nuk mu ka desht, do te thot te gjitha shiten per vetem 160 euro,pres vetem blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim