Krevet

Shitet nga: Arta 30 Sht 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevetin i cili ka dy jogi dhe mund te shfrytezohet per dy persona. Nuk ka kurfar defekti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim