Kreveta per femij

Shitet nga: kreveta 09 Jan 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
kreveta per femij me shumic dhe pakic
qmimi shum i volitshum per me shum na kontaktoni ne kta numra 045578216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim