Kreveta per femij

Shitet nga: kreveta per femij 09 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
kreveta per femij me shumic dhe pakic
qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim