Kreveta

Shitet nga: kreveta 11 Jan 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
kreveta me dimensione 90x2
shiten me shumic dhe pakic
qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim