Kreveta

Shitet nga: kreveta 12 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
kreveta me shumic dhe pakic
qmimi shum i volitshum
per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim