Krevetat BELONA

Shitet nga: Dariol 05 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten Krevetat dy tresha dhe dy fotele si dhe tavolina te gjitha te firmes se njohur BELONA - origjinale. Jan te perdorura mirpo jo shum dhe ka mundesi ndrrimi me Motorr 4 rrotesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim