Krevetin e fjetjes me pasqyre

Shitet nga: Arsim 13 Dhj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevetin e dhomes se fjetjes, i ardhur nga Amerika, punim dore klasik i drurit. Ka dyshek ortopedik shume te shtrejt dhe kualitativ. Poashtu ka komoden me pasqyre, poashtu punim klasik nga druri.

Cmimi komplet eshte 2200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim