Krevrt per femij LIP SLOVENIJA

Shitet nga: Baby center 17 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet kreveti per femij prodhuar prej Lip slovenija dhe i bler para dy viteve ne Baby Center Prishtine eshte shum i mir komplet kreveti me dyshek dhe jastak te gjitha te blera nje vend 380 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim