Kuzhina,Dhoma gjumi,Pllakar,Tavolina,Komoda etj.

Shitet nga: kitchen 19 Dhj 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Punojm me porosi te ne mund te gjeni interier per shtepi te gatshme dhe me porosi . kuzhina dhoma gjumi ormana tv komod paradhom tavolina me cmime te arsyeshme.

Për më shum info: 045460014


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim