MOBILJE PER DHOME GJUMI

Shitet nga: Drilon 06 Sht 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
NJE SHTRAT I FJETJES PER 2 PERSONE DHE NJE KOMODIN SE BASHKU ME PASQYRE. Shtrati ka dimensionet 2 metra me 1.70 metra. Komodina dimensionet i ka: gjeresia 1.40 metra ndersa gjatesia 1.07 metra dhe pasqyre me dimensione 107 cm e gjere dhe 104 cm e gjate. Per cdo informat shtese kontaktoni ne numrin e telefonit te cekur. Ju FLM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim