Mbulesa per dhome gjumi

Shitet nga: Xhyla 16 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes mbulesat shume pak te perdorura pothuajse te reja. Perdet e holla, te trashat dhe karneri jane set me mbulasa qe kane dy këllëf jastëkesh te medhenj dhe nje te vogel. Jane kualitet jane bler 145€ i shesh 70€. Pres bleres serioz. viber +37744168285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim