Mobile

Shitet nga: Pronari 14 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten mobilet pak te prrdorura Jan dy tresha dhe nje fotele jan tri pjesesh shtrihen trijat per studenta jan shum praktik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim