Mobile per Femije

Shitet nga: Ragip 18 Nën 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten
Dy kauqa dhe nje fotele e femijeve
Kauqat shtrihen edhe per fjetje
Jane te perdorura 8 Muaj
Shiten si komplete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim