Mobile per dhom te gjumit

Shitet nga: Klodina 13 Nën 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Jan te mira dhe te reja per me shum kontaktoni ne numrin044489092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim