Mobile per sallon

Shitet nga: Jeton 08 Pri 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobilet janë 1- 3sh 1- 2sh dhe 1 fotele
3shi eshte qe shtrihet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim