Mobile te perdorura

Shitet nga: suzana 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Orman dhe krevat cilsisë se lart i shfrytzuar ni vit dimezjone te medha Ormani me varrse rafte shfrytzohet edhe pjesa nen shtrat +komodina me pasqyre .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim