Mobile

Shitet nga: Bujar Ismajli 20 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy shtreter dhe nje orman shum pak te perdorura qmimi sipas 350€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim