Mobile

Shitet nga: Vlora 02 Sht 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy kauqa, ne gjendje te mire. Mund te perdoren edhe per fjetje(shtruhen), kane edhe vendin per vendosjen e jorganit dhe jastekut kur palohen. Nuk zene shume vend dhe jane te pershtatshme per dhoma te vogla.Cmimi 120 Euro per kauq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim