Mobileria gazi

Shitet nga: Gazmend Curri 28 Krr 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
mobileria gazi prodhon dhe renovon te gjitha llojet e mobiljev per shtepin tuaj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim