Mobilet komoda per tv

Shitet nga: Lumi 10 Pri 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten mobilet per para dhoma dhe tavolina e bukes e termo dhe komoda per tv me 6 karrika te drurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim