Mobilet ne shitje/e Shitur

Shitet nga: Genc 24 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
1.Mobilet G kendore ne shitje, mjafte praktike dhe funsionale me dimemzione (170X220) te cilat mund te shtrihen dhe perdoren si krevat fjetje perpos funksionit te ndejes sikur ne foto dhe ka kutine per gjera te gjumit shih foton cmimi 165€
2.Tavolina ndeje me dimenzione 60X60 dhe lartesi 45cm, shume e pershtatshme per dhome salloni
3.Dy tepiha per dhome femijesh me animacione vizatimore dhe te dashura per femije.

Te gjitha mobilet s'bashku kane cmimin 199€, ndersa ndaras vetem mobilet e sallonit jane ne shitje, preferohet I gjithe seti me cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim