Mobilet

Shitet nga: Armend 26 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten mobilet 1 sh 2 sh 3 sh mobilet jan ne gjedje te rregullt kreveti 2 sh dhe 3sh shtrihen po ashtu edhe ndreqen per te ulur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim