Mobilje

Shitet nga: Shkodran 17 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauqa n'shitje krevat 2 dhe 3 shtrohen fotelen nuk shtrohet firmen e kan SIMPO të Vrajës janë n'gjendje perfekte shum t'rehatshme plus tamboreti pa mbulesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim