Mobilje

Shitet nga: shpend 21 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 kauqa dyshe qe hapen 150 euro 2 jat shes 2 mojca 1she 2 150 euro 2 jat 2 dollapa ka 120 dy jat copen tavolin me 4 karika te drunit 150 euro mbajtse per tv 20 euo si dhe 1 tv 80 euro sony maqin per larjen e teshave 100 euro kuzhina 220 pjesa e naltem e poshtmja 2 metr 180 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim