Mobilje

Shitet nga: Drenusha 14 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhom gjumi shum pak e perforur e bler ne Amre ...nje tresh dhe aj shum pak i prdorur ne gejndje perfekte , dhe nje dhom femiesh per vajza komplet gjithashtu ne gjendje te mir ,nje tavoline per dhom dite ..qmiminsipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim