Mobilje 1,2 dhe 3 per dhomen e ndejes

Shitet nga: G.G 11 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Set i mobiljeve 1,2 dhe 3 me ngjyren e kaft me mundsi te shtrierjes te krevetit 2 dhe 3 per fjetje.Siq mund te shihet ne foto pjesa ulese e foteles eshte e demtuar lekura si dhe pjesa anesore e 3shes ne anen e djatht pak lekura e demtuar.Shume te pershtatshme dhe te reahtshme per fjetje.per me shume informata mund te shkruani ne email apo ne numrin kontaktues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim