Mobilje Lekure Urgjent

Shitet nga: arditt.g123@hotmail.com 27 Maj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet komplet ganitura 3,2dhe 1
Lekure Origjinale
Shume Pak Te Perdorura
Qmimi I Volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim