Mobilje komplet-shtrati komod tepih-zbritj nga25..

Shitet nga: shtrat 12 Krr 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes komoden per tv dhe shtratin e dhomes se fjetjes
qmimi arsyshem
pak te perdorura

shtrati i fjetjes edhe perdoret si shtrat 3she edhe shtrohet per dhome fjetjeje

QMIMI volitshem
shum pak te perdoruna -QMIMI ME PARA TE GATSHME lire

-NDRRIM Pranoj nese mkonvenon
kontakt 045 408 120

Ma lire smundeni mi gjet punime dore
Shiten komplet nuk i ndaj..

qmimi qe jone ble ka qene teper i shtrejt -shiten shum lire edhe jane shum pak te perdorura
pothuajse te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim