Mobilje krevat komode shporet rryme dhe druve fr..

Shitet nga: Toni 21 Pri 07:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
mobilje 2krevata dhe nje fotele (duhet gershant me ju ndreqe se kane pake problem)
komode per tv (veq pa tv)
dollap 2 cop
shporet rryme
shporet druve
frigorifer
maqine te larjes se rrobave lavatriqe

qato gjera qe jane ne foto
nuk boje ndrrime, dhe nuk i la ma lire cmimi i fundit eshte 500 euro per krejt qato sene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim