Mobilje për dhomë fjetje

Shitet nga: Shasivar 14 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy krevat njësh me dyshekë jogi të ri, dy kaseta për krevat, një tavolinë të punës me karrige dhe dy dollapë të drurit të ruajtur me çmim të volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim