Mobilje për fjetje - 2 kreveta dhe komodë druri

Shitet nga: Fatime 13 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobilje për fjetje -2 kreveta të simpos dhe një komodë druri për dhomë dite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim