Mobilje

Shitet nga: Petrit 24 Krr 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Jane dy par mobilje 2-sh. Mobiljet jane shume te mira edhe per te ndenjur edhe per te flejtur . Mobiljet jane me ngjyre te kaft dhe anash me lekur ngjyre te zeze . Nuk jane te demtuara , jane shume te ruajtura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim